Item ID: AUTEP-800
Free Item Included
Compare Products
Auto Meter Products Inc.
JUMP STARTER BATTERY PACK 12V 800A PEAK
Item ID:
AUTEP-800
Features and Benefits:
- Quick charging USB ports - charges virtually any USB device such as phones, tablets, digital cameras/video, laptops, and much more. (Output 1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A, Output 2: 5V/2.1A, 3A Type-C Power Input/Output)